برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید!

مختصری درباره لاهتی

پیشینه شرکت لاهتی به سال ۱۹۰۶ میلادی (سال ۱۲۸۵ هجری شمسی) باز می گردد که P. Kuivalanien کارگاهی مهندسی را در شهر لاهتی فنلاند بازگشایی نمود. با رشد فعالیت های کارگاه دو سال بعد شرکت Lahden Rauta که بعدا Raute خوانده شد تاسیس گردید. در سال ۱۹۱۴ میلادی (سال ۱۲۹۲ هجری شمسی) شرکت به صورت تخصصی اقدام به تولید تجهیزات توزین نمود. بدین ترتیب این سال سرآغاز تجربه ۱۰۰ ساله شرکت لاهتی در طراحی و تولید تجهیزات توزین می باشد. در سال ۱۹۳۰ میلادی (سال ۱۳۰۸ هجری شمسی) شرکت لاهتی انواع گوناگونی از تجهیزات توزین صنعتی و باسکول ها را در سبد محصولات خود داشت و راهکارهای منحصر به فردی در زمینه توزین برای صنایع مختلف ارائه می نمود. شرکت لاهتی از نخستین شرکت هایی بود که تجهیزات توزین و دوزینگ الکترونیکی را به صنایع ارائه نمود، به گونه ای که تمامی کارخانجاتی که در سال ۱۹۷۵ میلادی (سال ۱۳۵۳ هجری شمسی) توسط لاهتی راه اندازی می گردید تماما الکترونیکی بودند.
امروزه شرکت لاهتی با پشتوانه ۱۰۰ سال تجربه خود در ارائه تجهیزات توزین و دوزینگ و در اختیار داشتن فناوری های انحصاری متعدد، به صورت تخصصی در دو زمینه درباره صنعت شیشه لاهتی بیشتر بخوانید صنعت تولید ملات خشک و ارائه تجهیزات توزین و دوزینگ و راهکارهای مربوطه در سراسر جهان مشغول به فعالیت است. سابقه حضور شرکت لاهتی در ایران به سال ۱۳۷۳ هجری شمسی در زمینه صنعت شیشه بازمی گردد و از آن زمان این شرکت در بازار ایران در زمینه های گوناگون حضوری فعال دارد به گونه ای که حتی در زمان اعمال تحریم های بین الملی نیز در کنار مشتریان ایرانی خود ماند و به ارائه خدمات پرداخت.
شرکت لاهتی پرسیژن با توجه به قدمت صد ساله خود در حوزه تولید ملات خشک در جهان و ایران به عنوان یکی از برترین سازنده های کارخانجات تولید ملات خشک در دنیا و محصولات مرتبط با آن می باشد. شرکت لاهتی همچنین در حوزه تکنولوژی های انحصاری خود و ارائه خدمت در رابطه با تعمیر و نگهداری ماشین آلات و تامین مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات پیشتاز بوده و با صرف هزینه های کم و در کمترین زمان در سراسر جهان به ارائه خدمت می پردازد. این شرکت دارای مزیت های رقابتی بسیاری در رابطه با خدمات، کیفیت و دسترسی آسان به کارشناسان مجرب و بین المللی بوده و با پیشتازی خود در این حوزه مشتریان بسیاری در سراسر دنیا دارد.
لاهتی در تمام مراحل انجام پروژه ها در کنار مشتریان خود حضور داشته و با تجربه متخصصان خود به مشاوره در طول انجام پروژه ها می پردازد ( چرا لاهتی ). شما می توانید با کارشناسان فارسی زبان ما در ایران در رابطه با تنوع سرمایه گذاری و انواع محصولات شرکت لاهتی از طریق صفحه تماس با لاهتی ارتباط برقرار کنید.

درباره ما